Our locations

Najnowsze wiadomości

Sobotnia rozgrzewka

Sobotnią rozgrzewkę rozpoczęliśmy zbiórką w Harley-Davidson® Katowice. Po niezbędnej porcji „misiaczków” i oklepywania się po plecach spowodowanego zimową rozłąką ruszyliśmy w 10 maszyn rozruszać nasze zastane po zimie konie mechaniczne.

inline_o554a6f28b7da847b81866b59f184eee_9eda0aa3c529.jpg

Najpierw dla rozgrzania opon 902 do końca, następnie wśród łąk i lasów powiatu gliwickiego do restauracji Panorama nad brzegiem Jeziora Pławniowickiego. Pocałowawszy klamkę nieco rozczarowani ruszyliśmy przez Rudziniec i Sośnicowice do Rud Raciborskich wiedzeni nadzieją na domowej roboty kiełbasę z ogniska serwowaną przez „Peron 2". Srogie rozczarowanie brakiem jakiejkolwiek restauracyjnej aktywności na miejscu złagodził nam „kustosz” miejscowego muzeum techniki prezentując nam niejako „spod lady” skarby lokalnych zbiorów.

Na serio już głodni ruszyliśmy tym razem w 100% pewne miejsce łączące gastronomię i motocykle. Chudów. Na miejscu w towarzystwie blisko 100 innych spragnionych sezonu motocyklistów afiszując swą pogardę śmierci popełniliśmy kilka specjałów miejscowej kuchni i obiecując sobie jak najrychlejsze spotkanie rozjechaliśmy się do domów.

Obejrzyjcie zdjęcia z rozgrzewki!

Sobotnia rozgrzewka - Galeria