Our locations

Najnowsze wiadomości

LIVEWIRE™


OD 0 DO 100 W MNIEJ NIŻ 3,5 SEKUNDY


Ciesz się niesamowitą mocą dostępną w chwili obrócenia manetki. Brak sprzęgła. Brak biegów. Wystarczy ruch nadgarstkiem i znikasz.

ZASIĘG OKOŁO 177 KM*

Akumulatory wysokonapięciowe w motocyklu LiveWire™ zapewniają niewiarygodnie przyśpieszenie. A także duży zasięg i ogromny moment obrotowy przydatny w pokonywaniu miejskiej dżungli.

*Szacunkowy zasięg na podstawie aktualnych testów SAE motocykla koncepcyjnego LiveWire. Rzeczywisty zasięg zależy od kilku czynników, w tym pogody i warunków jazdy.
DWA ŁATWE SPOSOBY ŁADOWANIA

Użyj pokładowej ładowarki 1. poziomu i przewodu zasilającego, aby podłączyć się do dowolnego, standardowego gniazdka domowego i w pełni naładować akumulator przez noc. Aby naładować akumulator szybciej, odwiedź dowolną publiczną stację szybkiego ładowania 3. poziomu (DCFC).


USŁUGA H-D™ CONNECT**

Poznaj najbardziej skomunikowany motocykl świata. System łączności telematycznej GSM obsługiwany przez firmę Panasonic® pozwala połączyć się z motocyklem zdalnie za pomocą najnowszej wersji aplikacji Harley-Davidson™ na smartfony. Sprawdź najważniejsze informacje o pojeździe, takie jak stan naładowania akumulatora, jego lokalizację na mapie i otrzymuj alerty o zagrożeniach, jeśli coś uderzy Twój motocykl, w przypadku ingerencji lub przesunięcia go.


**Usługa H-D™ Connect nie będzie dostępna na wszystkich rynkach. Rynki, na których będzie ona dostępna zostaną podane w sierpniu 2019 r.
Układ napędowy H-D Revelation™

Elektryczny silnik z magnesem stałym może natychmiast osiągnąć 100% nominalnego momentu obrotowego - właśnie dlatego LiveWire tak niesamowicie przyspiesza. Silnik jest pod akumulatorem, co obniża środek ciężkości i ułatwia prowadzenie.

LEKKA RAMA

Lekka rama odlewana z aluminium jest wyjątkowo sztywna. Sprawia, że motocykl LiveWire™ prowadzi się precyzyjnie a jazda daje niesamowite wrażenia.

W PEŁNI REGULOWANE ZAWIESZENIE

Najwyższej klasy zawieszenie przednie i tylne SHOWA® jest w pełni regulowane. Możesz je precyzyjnie wyregulować, aby zwiększyć komfort czy dopasować ustawienia do swojego stylu jazdy.OPONY SPORTOWE H-D® /MICHELIN®  SCORCHER®


Motocykl LiveWire™ połyka kilometry na oponach sportowych H-D®/Michelin® Scorcher® - tylna ma 180 mm a przednia 120 mm. Zostały zaprojektowane z myślą o poprawie jakości jazdy i prowadzenia tej przełomowej maszyny.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY EKRAN DOTYKOWY

Kolorowy, ciekłokrystaliczny ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm zamontowany w zupełnie nowym motocyklu LiveWire™ to niezawodne źródło informacji o prędkości, zasięgu i stanie akumulatora. Możesz go dowolnie dostosować, dodając informacje o odtwarzanym utworze, wskazówki nawigacji, alerty informacyjne i nie tylko.

TWÓJ WŁASNY CUSTOM LIVEWIRE™


Zaprojektowaliśmy również dedykowane części i akcesoria, aby Twój LiveWire™ wyróżniał się na drodze. Oryginalne akcesoria, takie jak owiewki, dźwignie hamulca, manetki i wiele innych, pozwolą Ci stworzyć swój własny, wyjątkowy motocykl custom.


ZOBACZ WIDEO