Our locations

Nasza Firma

Nasza Firma

Autoryzowany Dealer Harley-Davidson® Katowice istnieje od 2006 roku, choć jest spadkobiercą ponad 50 letniej motocyklowej tradycji. To magiczne miejsce w którym możesz rozpocząć przygodę życia, w którym możesz znaleźć Twój model motocykla Harley-Davidson®.

Dla nas to coś więcej niż praca i dla nas jesteś kimś więcej niż klientem.

Motocykle są naszą pasją i dlatego nie znajdziesz u nas standardowych ofert, każdy z naszych przyjaciół ma inne potrzeby. Jesteśmy w stanie nauczyć jazdy na motocyklu, przygotować do egzaminu, dobrać odpowiedni pierwszy motocykl – lub dobrze zamienić aktualnie posiadany.

Jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Oferujemy motocykle nowe, używane i budowane od podstaw. Dobierzemy motocykl na każde doświadczenie wzrost i kieszeń. A nasze programy Leasingowe i Kredytowe oraz ubezpieczenia zapewnią Ci maksimum dostępnego komfortu.

Pomożemy dobrać odpowiednią oryginalną odzież Harley–Davidson® tak na motocykl jak i na codzienne okazje. Twój motocykl też może być taki jak chcesz – dokonujemy na Wasze życzenie wszystkich przebudów technicznych i stylizacji Lecz motocykle Harley-Davidson® to przede wszystkim Twój bilet do przygód i rozrywki w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Spotykamy się regularnie, w sezonie pokonując kolejne kilometry, zimą przy szklaneczce wspominając lub planując kolejne przygody.

Nikt nie podróżuje po świecie więcej niż my. Od Norwegii do RPA, od Maroko do Turcji, od USA do Australii. Niedawno wróciliśmy z Chile i Brazylii.

Jak stać się częścią tego wszystkiego ? To proste. Odwiedź nas jeszcze dziś! I pamiętaj, że żałuje się głównie tego czego się nie zrobiło…